ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Про компанію

ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» – інжинірингова компанія, що надає комплекс послуг в сфері будівництва інженерних систем. Вентиляція, кондиціювання, опалення, водопостачання, каналізація, пожежна безпека, відеоспостереження входить в зону наших компетенцій.
Ключовою особливістю нашої компанія є можливість реалізувати під ключ оптимальне рішення для замовника виходячи з поставлених завдань і цілей. Перед початком робіт ми готові запропонувати нашим клієнтам кілька варіантів рішення з використанням різного обладнання, прорахувати вартість капітальних витрат і витрат на подальшу експлуатацію. Після узгодження концепції рішення ми розробляємо проект, проходимо експертизу проекту, виконуємо будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, беремо об’єкт в сервісне обслуговування.
Ми працюємо по території всієї України. Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харьків, Маріуполь – виконаємо роботи в будь-якому місті України, та готові взятися за завдання будь-якої складності.

Производство
Наші переваги
 • Комплексний підхід до завдань клієнта

  Реалізуємо весь комплекс послуг: від проекту до гарантійного і сервісного обслуговування

 • Можливість реалізації найбільш вигідного для клієнта рішення

  Маємо великий діапазон різних варіантів вирішення завдань клієнта

 • Надійність

  Довіряючи роботу нашої компанії, можете бути впевнені в отриманні результату

Безкоштовна консультація

Ми готові попередньо обговорити цікаві для вас питання по телефону, а також виконати аналіз вже існуючих проектів для виявлення помилок і недоліків, виступити в якості сторонніх експертів і дати корисні рекомендації.

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності.