ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Проектирование

Наша компанія успішно застосовує найсучасніші методики і програми для розрахунків і проектування інженерних систем будівель і споруд. Це дозволяє нам детально оцінити енергетичні характеристики будівель і споруд і швидко знайти оптимальні конструктивні рішення з найменшими витратами на їх подальше втілення.

Розробка технічної, проектної і розрахункової документації проводиться по так званій “безпаперової” наскрізний технології з використанням засобів об’ємного проектування і розрахунку віртуальних моделей інженерних систем. При цьому використовується широкий спектр прикладних програм по підбору і конструювання складного обладнання. Наскрізна технологія проектування забезпечує необхідний обсяг технічної та робочої документації для контролю якості та ходом проведення робіт на всіх етапах виробництва – при виготовленні, монтажі і пуско-налагодження інженерних систем.


Засоби САПР дозволяють знизити вартість систем за рахунок надання дуже точних і докладних специфікацій всіх елементів систем.

Всі перераховані вище засоби дозволяють максимально оптимізувати і скоротити процес проектування до мінімальних термінів. Крім цього ми надаємо замовнику тривимірну об’ємну модель запропонованої системи, що дозволяє мати найповніше уявлення про те, що саме буде реалізовано на об’єкт