ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Проектування та монтаж вентиляційних систем у Києві, Україні

Вентиляция

Проектування та монтаж вентиляційних систем у Києві та Україні — є важливим фактором для створення комфортного кліматичного середовища в домашніх умовах та на виробництві. Звісно, припливно-витяжна вентиляція не може бути обладнана без попередньої, ретельної розробки проекту.

Саме завдяки проектуванню можна досягти правильного розрахунку перетинів та діаметрів повітропроводів. Їх підбір чи виготовлення здійснюється у суворій відповідності до проектної документації для подальшого правильного забезпечення циркуляції повітря.

За рахунок грамотного складання проектів вентиляційних систем та проведення точних розрахунків визначаються:

 • місця розташування повітродувів;
 • місця розміщення вентиляційних решіток, вхідних та вихідних отворів, призначених здійснювати забір та викид повітря;
 • вентиляція приміщень інтегрується з вже існуючими інженерними системами та ін.

Завдяки точно складеному проекту та якісному монтажу вентиляційної системи у вас будуть:

 1. Ефективна, економна, з чудовим дизайном припливна та витяжна вентиляція.
 2. Відсутня духота, протяги та шум.
 3. Наявність свіжого повітря при оптимальній температурі та вологості.

Системи вентиляції від ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Вентиляция Киев

Від того, наскільки комфортно нам перебувати у приміщеннях, прямо залежить наш фізичний стан та здоров’я. Весь цей комфорт значною мірою залежить від параметрів створеного мікроклімату. Коли в приміщеннях відсутня підтримка правильного температурного режиму, чистоти і необхідної кількості повітря, немає примусової вентиляції – то такий мікроклімат негативно вплине на самопочуття людей, що там знаходяться.

Компанія ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ», дбаючи про здоров’я та комфорт своїх клієнтів у Києві та по всій території України, пропонує проектування та монтаж систем вентиляції різних видів та типів. Наші висококваліфіковані фахівці готові забезпечити чистим повітрям не лише квартири та приватні будинки, а й офіси, промислові приміщення та інші будинки.

Наша робота зі встановлення систем вентиляції полягає в наступному:

 1. Фахівці компанії визначають специфіку приміщень, уточнюють побажання клієнтів, здійснюють точний розрахунок повітрообміну.
 2. Пропонуємо кілька варіантів проекту, допомагаємо підібрати обладнання згідно з бюджетом клієнта.
 3. Проводимо узгодження вартості та складаємо проект.
 4. Укладання договору, встановлення та монтаж обладнання у чітко обумовлені терміни.
 5. Проводяться пусконалагоджувальні роботи.
 6. Здача працюючої системи, консультації щодо її управління.
 7. Забезпечення сервісного обслуговування.

Види вентиляційних систем

Вентиляційні системи поділяються на кілька видів, а саме:

 • природну та механічну, або примусову;
 • припливну та витяжну;
 • локальну та загальнообмінну;
 • канальну вентиляцію.

Існують такі варіанти класифікації систем вентиляції:

 • за типом призначення: витяжні та припливні;
 • за типом виконання певних функцій: природні та штучні;
 • за типом зони обслуговування: місцеві та загальні;
 • за типом конструктивних особливостей: безканальні та канальні.

Для вибору оптимального варіанту потрібно детально ознайомитись з особливостями кожного типу окремо, або звернутися за консультацією до наших професійних співробітників, які запропонують Вам найкращий варіант системи вентиляції з огляду на специфіку приміщення.

Вентиляція будинків

вентиляция в частном доме

Вентиляція будинку створює необхідний комфорт та здорові умови у приміщеннях. З її допомогою здійснюється безперебійне забезпечення мешканців чистим повітрям, свіжим киснем, нормалізуються оптимальні показники вологи для захисту будинку від грибка.

Щоб створити для себе максимальний затишок та індивідуальні умови в приміщеннях, необхідне встановлення системи вентиляції в приватному будинку, ціна на яку у нас більш, ніж лояльна.

Вентиляція офісів

На ефективну роботу персоналу в офісі безпосередньо впливає створений мікроклімат у цьому приміщенні. Його базові складові визначаються необхідним рівнем вологості, температурою та якістю повітря. Недостатня насиченість повітря киснем негативно впливає на якість роботи співробітників, і навіть з їхнє здоров’я.

Вентиляція офісів створює оптимальний мікроклімат для робочого процесу, при цьому суттєво знижується стомлюваність працівників, та знижуються ризики їх захворювань. На додачу до всього, встановлена ​​нашою компанією система вентиляції, допоможе дотримуватися існуючих санітарних норм і вимог.

Вентиляція на виробництві

вентиляция на производстве

Щоб організувати забезпечення цехів та інших приміщень рівномірним та безперебійним повітрообміном, необхідна вентиляція на виробництві. За рахунок створення комфортного мікроклімату, виробничий персонал набагато продуктивніше виконує свою роботу, а також створюються оптимальні умови для зберігання продукції.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії на високому професійному рівні спроектують та здійснять монтаж виробничої вентиляційної системи будь-якої складності. В результаті:

 • ваші верстати та агрегати будуть захищені від конденсату вологи, а металеві деталі не окислюватимуться;
 • приміщення будуть очищатися від забрудненого повітря, яке може бути насичене небезпечними для здоров’я людей домішками;
 • буде виконано низку необхідних вимог щодо охорони праці та ін.

Вентиляція інших приміщень

В час швидкого розвитку технологій головним критерієм для створення комфортного мікроклімату для людей є наявність чистого повітря. З цим завданням справляється вентиляція приміщень.

Зараз встановлення систем вентиляції для забезпечення комфортного перебування людей та стабільної роботи технологічного обладнання потребують приміщення найрізноманітнішої структури та призначення.

Ціни на вентиляційні системи

Співробітники компанії ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» розрахують вартість проекту та монтажу вентиляційних систем будь-якої складності та призначення в індивідуальному порядку. Беруться до уваги тип приміщення та його площа, особливі побажання замовника та складність реалізації проекту.

Працюють над проектами систем вентиляції у Києві та Україні наші досвідчені фахівці. Разом з оригінальними, економічними та енергоефективними проектними рішеннями, ми забезпечуємо якісний монтаж та обслуговування обладнання за прийнятною вартістю.

Наша компанія забезпечує якісну вентиляцію приміщень будь-якого призначення за найбільш лояльними цінами. Звертайтеся до нас, щоби дихати чистим повітрям.