ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Індивідуальне опалення в Києві, Київській області

Индивидуальное отопление в Киеве, Киевской области

Встановлюючи індивідуальне опалення у приватних будинках Києва та Київської області, ви забезпечуєте всі приміщення штучним обігрівом з підтриманням у них необхідного температурного режиму. Сучасні індивідуальні системи опалення здатні працювати одночасно в двох режимах: нагрівати теплоносії та підігрівати воду.

За рахунок використання кімнатних датчиків температури ви зможете коригувати робочий процес опалювального котла. А за допомогою встановленої спеціальної системи можна вносити корективи в режими роботи котлів протягом доби, наприклад:

 • нормальний режим роботи в ранкові та вечірні години;
 • економний режим роботи в денний та нічний час.

Тільки вам вирішувати, на якому виді палива працюватиме ваша автономна система опалення:

 • на твердому паливі;
 • на газу;
 • на електриці;
 • змішаний тип.

Ви можете встановлювати графік проведення профілактичних робіт для всіх опалювальних систем та обладнання. Обираючи нашу компанію для встановлення індивідуального опалення в Києві та по всій Київській області, ви можете бути впевнені у високій якості всіх робіт, що проводяться – від складання проекту до гарантійного та сервісного обслуговування.

Чому автономне опалення найкраще замовити у ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

автономное отопление ООО «КОНСТРУКТИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ»

Щоб отримати якісний обігрів житла, потрібен ретельний підбір надійної системи індивідуального опалення. У цьому вам зможуть допомогти кваліфіковані спеціалісти ТОВ “КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ”. Вони допоможуть вибрати саме той варіант автономного опалення, який відповідатиме розмірам та тепловим потребам вашого житла, а вартість обладнання буде абсолютно прийнятною.

Консультанти нашої компанії нададуть професійну допомогу у виборі необхідного обладнання, щоб у вашому будинку було не тільки якісне, але й економне опалення.

Замовляючи автономне опалення в компанії ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ», ви будете забезпечені:

 1. Надійним обладнанням, що відповідає сучасним вимогам.
 2. Якісно розробленим проектом.
 3. Професійними монтажними роботами від наших фахівців.
 4. Первинним пробним пуском, під час якого буде усунуто можливі несправності та здійснено необхідні налаштування обладнання.
 5. Своєчасним сервісом після запуску системи в експлуатацію.

Всі джерела обігріву, які ми пропонуємо, безпечні та прості в експлуатації.

Пропоновані нами рішення щодо монтажу систем опалення

Предлагаемые решения по монтажу систем отопления

Наша компанія пропонує автономне опалення, що базується на обладнанні різного типу. Це можуть бути:

 • газові котли;
 • електричні;
 • твердопаливні;
 • конвекторний обігрів та ін.

Монтаж систем опалення, як правило, здійснюється із розрахунку необхідної площі обігріву приміщень. Так, невеликі будинки можна обігріти кількома електричними обігрівачами. А для будівель великої площі потрібні потужніші системи опалення.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі – фахівці нашої компанії можуть надати професійну консультацію та запропонувати кілька варіантів монтажу обладнання, що найкраще підходять для вашого приміщення.

Опалення для приватного будинку

Опалення у приватному будинку може здійснюватися різними системами обігріву. Це може бути використання місцевих нагрівальних приладів для малогабаритних приміщень:

 • газових конвекторів;
 • електричних конвекторів;
 • тепловентиляторів;
 • теплових насосів та ін.

Таке опалення будинку має відносно низьку вартість та високу ефективність.

Конвекторне опалення

Конвекторне опалення легко встановити, просто обслуговувати та експлуатувати. Щоб почати  обігрів приміщення, достатньо включити конвектор з наступним вибором потрібної температури, а далі можна повністю покластися на вбудовану в пристрій електроніку. Конвектор має малу інерційність. Як тільки ви його ввімкнете, він протягом декількох хвилин здійснить прогрів приміщення до обраної температури.

Водяне опалення

Для будівель з великою площею обігріву в Києві та Київській області найчастіше використовуються водяні радіаторні системи з котельним обладнанням, що працює на газу, твердому паливі чи електриці. Це найефективніший спосіб обігріву, який пропонує своїм клієнтам компанія ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Дане опалення в приватному будинку безпечне, економне та просте у використанні.

Водяне опалення відрізняється:

 • високою продуктивністю;
 • економічністю;
 • багатофункціональністю;
 • ефективністю;
 • незалежністю;
 • довговічністю.

Повітряне опалення 

Також на даний момент великою популярністю користуються системи повітряного опалення за допомогою теплових насосів типу повітря-повітря. Дані системи є найбільш економічними за температури зовнішнього повітря до -5 ⁰С. 

Зниження початкових інвестицій у устаткування, зважаючи на інтенсивний розвиток цієї галузі, прискорює термін його окупності. Можливість віддаленого керування системами опалення робить їх використання комфортним та економічним.

Інфрачервоне опалення

Опалення інфрачервоними обігрівачами (газовими або електричними) використовується для локального обігріву виділених зон та майданчиків. Використовується, як правило, для обігріву терас та веранд у перехідну пору року, для створення комфортних умов перебування людей.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що монтаж системи індивідуального опалення буде проведений якісно та в максимально стислі терміни. Фахівцями ТОВ “КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ” буде підібрано оптимальний варіант системи опалення виходячи з Ваших завдань, фінансових можливостей та експлуатаційних витрат у майбутньому.