ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Котельні під ключ у Києві, Україні

Компанія ТОВ “КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ” пропонує купити котельні під ключ у Києві та на всій території України з наданням повного комплексу послуг. Наші кваліфіковані фахівці займаються розробкою проектів котелень будь-якого ступеня складності, організовують доставку та встановлення необхідного обладнання, проводять пусконалагоджувальні роботи, а також надають сервісне та гарантійне обслуговування.

Будь-яка котельня є спеціалізованим приміщенням, в якому здійснюється установка опалювальних котлів та іншого технічного обладнання. З котельні подається тепло, гаряча вода або пара до різних об’єктів або споруд, що вимагають обігріву. Це можуть бути:

 • житлові приміщення;
 • офісні чи комерційні будівлі;
 • адміністративні чи громадські приміщення;
 • складські або промислові будівлі та ін.

Котельні під ключ у Києві та Україні — це весь комплекс робіт з проектування, закупівлі обладнання, виконання монтажних робіт з подальшим введенням в експлуатацію нових котельних руками кваліфікованих співробітників компанії «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Наші фахівці мають багаторічний досвід у будівництві котелень різних видів, використовують обладнання найкращих українських та зарубіжних виробників для безпечної та ефективної роботи.

Блоково-модульні котельні установки та їх види

Блочно-модульные котельные установки

Блоково-модульні котельні установки призначені для подачі тепла до об’єктів та споруд з різним цільовим призначенням. Вони забезпечені автоматизованими системами регулювання температурного режиму відповідно до погодних умов, тому немає необхідності регулярному спостереженні за установками в період їх експлуатації.

Блокові модульні котельні можуть бути декількох видів, залежно від того, який вид палива використовується для їхнього функціонування під час опалювального сезону.

 1. Котли типу К для своєї роботи потребують наявності природного газу або резервного дизельного палива.
 2. Котли типу С використовують вугілля.
 3. Котли типу G – для їх роботи необхідний природний або скраплений газ.
 4. Котли типу D використовують у своїй роботі дизельне паливо.

Модульні котельні на твердому паливі

Модульні котельні на твердому паливі є автономними установками, призначені для подачі тепла до різних споруд. Все обладнання, яке використовується, наші фахівці підбирають за потужністю, залежно від опалювальних площ приміщень.

Модульні твердопаливні котельні комплектуються з дотриманням усіх вимог будівельних норм та правил. Продукти їх згоряння не завдають шкоди навколишньому середовищу та атмосфері. Використання цих котелень під час опалювального сезону гарантує забезпечення обігріву споруд у комплексі з подачею гарячої води.

Газові котельні для багатоквартирних будинків

На даний час газові котельні для багатоквартирних будинків користуються великою популярністю завдяки своїй економічності та екологічності. Встановлення такого обладнання дозволить мешканцям значно скоротити витрати на оплату комунальних послуг.

Велике значення має правильність вибору місця, де будуть встановлені опалювальні вузли. Багато хто за звичкою бажає встановити газові котельні для багатоквартирних будинків у підвали або на цокольні поверхи. Але кращим та найбільш доцільним варіантом для розміщення газової котельні буде дах багатоповерхового будинку.

Міні котельні для приватного будинку

Міні котельні для приватного будинку за своїм набором функцій є повністю сформованими виробами, які включають всі необхідні системи та обладнання. Безперебійну роботу котелень забезпечує сучасна автоматика. Завдяки суворому дотриманню потреб віддачі тепла відбувається значна економія палива.

Замовити у нас міні котельні в Києві та Україні за найдемократичнішими цінами можуть власники приватних будинків та малогабаритних комерційних будівель. Для облаштування мінімальних розмірів котелень вам не потрібні великі капіталовкладення, оскільки для розміщення невеликого об’єкта потрібні скромні габарити приміщення.

Промислові котельні та їхні особливості

Промислові котельні від компанії «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» – це нове покоління автоматизованого опалювального обладнання. Правильно налаштована автоматика значно підвищує ергономіку та надійність всіх агрегатів і вузлів. Такі котли здатні обслуговувати виробничі об’єкти, які потребують великої теплової потужності.

Традиційно промислові котельні складаються з таких комплектуючих елементів:

 • топкових камер;
 • димососів;
 • водопідготовчих та живильних установок;
 • автоматики;
 • захисних пристроїв та ін.

Для покращення виробничих показників у робочу інфраструктуру котелень можуть включатись нові компоненти.

Промислові газові котельні

Промислові газові котельні — це окремі будівлі або приміщення з розташованим усередині обладнанням, що використовує для своєї роботи газ. Вони забезпечують теплом, гарячою водою та парою підприємства. Такі котельні мають велику потужність і продуктивність, що дає можливість забезпечити підвищені потреби на виробничому підприємстві.

Наша компанія пропонує котельні купити в Україні для промислових потреб. Це економічна, незалежна, надійна та універсальна виробнича база, що генерує тепло, гарячу воду та пару.

Чому котельні установки найкраще замовити у ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

котельные установки ООО «КОНСТРУКТИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ»

Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» мають великий досвід проектування, монтажу, сервісного обслуговування котелень по всій території України. Встановлені нами котельні успішно обігрівають та забезпечують гарячою водою та парою:

 • бізнес-центри;
 • офісні та адміністративні будівлі;
 • медичні заклади;
 • заклади громадського харчування;
 • різні промислові підприємства.

За час своєї роботи ми реалізували безліч проектів різного ступеня складності. Фахівці компанії мають дозвільні документи на виконання робіт, пов’язаних із підвищеною небезпекою. Усі використовувані ними інструменти підлягають регулярній перевірці.

Замовляючи котельні установки в ТОВ “КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ”, клієнти компанії можуть бути впевнені в тому, що ми поставляємо тільки якісне й перевірене часом обладнання, що має відмінне співвідношення ціни та якості.