ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Монтажні роботи

Фахівці ТОВ “Конструктивні технології” готові виконати монтажні роботи будь-якої складності. Ми виконуємо монтажні роботи у Києві, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі або в будь-якому іншому місті України.

Основні види монтажних робіт, що виконуються ТОВ «Конструктивні технології»:

  • Монтаж систем пожежного захисту, в т.ч. димовидалення.
  • Монтаж котельних та теплових пунктів
  • Монтаж внутрішніх інженерних систем (опалення, водопостачання, каналізація)
  • Монтаж відеоспостереження

Етапи монтажних робіт:

1. Підготовчі роботи

Включають розробку робочого проекту, плану організації будівництва (ПОБ), плану виконання робіт (ПВР), підготовка монтажного майданчика відповідно до ПВР, організацію тимчасових енергетичних підключень, забезпечення будівельного майданчика необхідним обладнанням, лісами, інструментом для безперебійного виконання монтажних робіт.

2. Виконання монтажних робіт

Монтажні роботи виконуються у суворій відповідності до проекту та технічної документації під контролем начальника ділянки, керівником проекту та інженером з охорони праці. На кожен об’єкт складається детальний графік виконання робіт у програмному комплексі MS Project. Усі зміни у проектних рішеннях узгоджуються із Замовником та зацікавленими сторонами.

3. Виконання пусконалагоджувальних робіт та здача об’єкту

Одночасно з виконанням монтажних робіт, готується виконавчо-технічна документація, зокрема паспорти на обладнання та матеріали, сертифікати якості, декларації відповідності, гарантійні талони, акти прихованих робіт, паспорти на змонтовані інженерні системи, акти готовності систем до експлуатації, інструкції з експлуатації обладнання та інженерних систем та ін.

Після закінчення пусконалагоджувальних робіт проводиться навчання персоналу Замовника роботи зі змонтованими системами та обладнанням.
До закінчення пусконалагоджувальних робіт та навчання персоналу пакет виконавчо-технічної документації повністю готовий та передається Замовнику.
За бажанням Замовника ТОВ «Конструктивні технології» готове взяти системи та змонтоване обладнання на щорічне сервісне обслуговування.

Чому монтажні роботи краще довірити спеціалістам ТОВ Конструктивні технології.

Компанія ТОВ «Конструктивні технології» має всі дозвільні документи для виконання робіт з будівництва інженерних систем:

  • Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції України (СС2-СС3)
  • Ліцензія на виконання робіт протипожежного призначення
  • ДОЗВІЛ на виконання робіт підвищеної небезпеки
  • ДЕКЛАРАЦІЯ відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці
  • СВІДОЦТВО про визнання технічної компетенції вимірювальної лабораторії ТОВ «Конструктивні технології»

Усі співробітники офіційно працевлаштовані в штат компанії та пройшли необхідне навчання для виконання робіт будь-якої складності, що підтверджується відповідними кваліфікаційними посвідченнями та навчаннями у рамках чинного законодавства

Наявність у штаті підприємства інженера з охорони праці, який забезпечує безпечне виконання робіт на об’єктах

Величезний досвід виконання робіт із будівництва інженерних систем дозволить уникнути збільшення бюджету та термінів виконання робіт на об’єкті.

ТОВ «Конструктивні технології» ЗАВЖДИ виконує взяті на себе зобов’язання.

Ціни на монтажні роботи

Для формування вартості монтажних робіт для складних об’єктів потрібний проект. За відсутності проекту, проектний відділ ТОВ «Конструктивні технології» готовий його розробити.
В результаті для Замовника буде підготовлено Комерційну пропозицію, кошторис у програмному комплексі АВК, або комерційний кошторис у зручному форматі.

Для невеликих об’єктів вартість може бути сформована виходячи з виїзду спеціаліста ТОВ «Конструктивні технології» на об’єкт.
Також готові провести безкоштовний аналіз існуючого проекту та дати рекомендації щодо його оптимізації.





Страница в разработке