ТОВ «Конструктивні технології»

Будівництво інженерних мереж

Послуги з кондиціювання під ключ у Києві, Україні

кондиционирование воздуха производственных помещений

ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» пропонує якісні послуги з кондиціювання під ключ у Києві та по всій території України. Професійні системи терморегуляції приміщень гарантують безперебійне постачання повітря із заданими параметрами, які забезпечують підтримку необхідних температурних значень у приміщеннях, що кондиціонуються.

Контроль заданих кліматичних параметрів у приміщеннях здійснюється за допомогою спеціальних систем моніторингу, які в процесі роботи здійснюють постійний контроль за роботою кліматичного обладнання, нагляд за установками клімат-контролю, забезпечують підтримку певного показника або цілого комплексу показників повітряного простору, таких як:

 1. Температура повітря.
 2. Вологість.
 3. Зміна швидкості руху повітряних потоків.
 4. Присутність сторонніх компонентів та ін.

За рахунок застосування комплексного підходу до клімату створюються комфортні умови для проживання та забезпечення робочого процесу на підприємствах Києва та всієї України.

До вибору систем кондиціювання необхідно підходити, виходячи з обсягу та призначення приміщень, кількості людей, що знаходяться в ньому, вимог до швидкості руху повітря, комфортності, вимог до зберігання продукції і т.д. За рахунок додаткових функцій систем кондиціонування можна обігрівати, очищати, осушувати чи зволожувати повітря, таким чином підвищуючи рівень комфорту перебування людей.

Центральне кондиціювання квартир

кондиционирование квартир

Центральне кондиціювання квартир є процесом, в результаті якого підтримується комфортний мікроклімат у приміщеннях. Найбільш сприятливу атмосферу в квартирі кондиціонери створюють тоді, коли правильно налаштований температурний графік, встановлено оптимальну швидкість руху повітряних потоків та необхідну вологість.

Правильно налаштовані параметри повітря в приміщеннях квартири позитивно впливають на організм людини:

 • відбувається помітне підвищення активності;
 • продовження часу бадьорості;
 • добре спиться;
 • з ранку наповнені новими силами та енергією.

Кондиціювання приватного будинку

Кондиціювання будинку має бути ретельно продуманим, і вирішення цього питання найкраще розпочинати ще під час його побудови. Але, у будь-якому випадку, при виборі кондиціонера для приватного будинку слід враховувати деякі особливості.

Так само, як і для приміщень квартири, терморегуляція приватного будинку створює сприятливу атмосферу у приміщеннях. Тому під час вибору кондиціонера необхідно звернути увагу на те, від чого залежатиме його якісна робота:

 • потужності системи: величина цього параметра залежить від площі будинку, його теплоізоляції;
 • енергоефективності системи: від величини цього параметра залежить вартість та тип кондиціонера. При вищій енергоефективності вартість кондиціонера буде вищою, але при цьому витрата електроенергії буде нижчою.

Кондиціювання повітря виробничих приміщень

Кондиціювання повітря виробничих приміщень є першочерговим завданням керівників підприємств. Адже під час коливання температури в приміщенні може збитись технологічний процес виготовлення продукції і, як наслідок, погіршитись якість товарів. 

Ще більш важливим є створення комфортного мікроклімату для робочого персоналу. Завдяки оптимальному температурному режиму та вологості можна досягти вищої продуктивності праці на робочих місцях. 

Промислове кондиціювання

Промислове кондиціювання повітря відноситься до:

 • заводів
 • фабрик;
 • торгівельних центрів;
 • лабораторій;
 • дата-центрів, серверних приміщень;
 • лікарень та ін.

Комплекти цього обладнання можуть бути різного типу: настінними, касетними, стельовими, канальними. У промисловому кондиціюванні застосовуються найрізноманітніші агрегати (промислові спліт системи, VRV системи, системи чиллер-фанкойл, руфтопи та інше обладнання). Завдяки цьому, завжди є можливість вибору найбільш оптимальної системи, що підходить як за технічними характеристиками так і за функціоналом, і за вартістю.

Кондиціювання ресторанів та кафе

Кондиціювання ресторанів і кафе – це досить непросте рішення, що відрізняється низкою своїх особливостей. Сам процес підбору системи має здійснюватися відповідно до технічних норм і стандартів.

Підбір типу терморегуляції відбувається на основі розробленого готового проекту та пакету технічних документів. Весь пакет документів розробляють майстри у цій сфері діяльності. Тому у проекті головну увагу приділяють трьом основним зонам:

 1. Зона для відвідувачів.
 2. Кондиціювання кухні ресторану.
 3. Зона з санвузлами.

Кожна зона забезпечується різними типами систем клімат-контролю. 

Кондиціювання магазинів та супермаркетів

кондиционирование супермаркетов

Система кондиціювання супермаркетів та магазинів необхідна для підтримання у приміщеннях оптимальної температури та створення комфортних умов покупцям та своїм співробітникам. Система також може мати допоміжні функції з організації режиму роботи торговельного холодильного обладнання. Це відчутно економить електроенергію та продовжує термін служби холодильних агрегатів.

Терморегуляція повітря магазинів та супермаркетів є найважливішим технічним компонентом для торгових залів. Адже так не вистачає прохолоди в літню спеку, а тепла взимку, не кажучи вже про свіже та чисте повітря.

Приємна атмосфера в торговому залі дарує відвідувачам гарне самопочуття, ніби запрошуючи їх ще раз повернутися сюди та рекомендувати знайомим.

Система кондиціювання також сприяє підвищенню продуктивності праці робочого персоналу.

Чому проектування, монтаж та обслуговування систем кондиціювання найкраще замовити у ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ТОВ «КОНСТРУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» пропонує високоякісні послуги з проектування, монтажу та обслуговування різних систем кондиціювання в Києві та по всій території України. Руками наших професіоналів створюється сприятливий клімат не лише для домашніх умов, а й на виробництві.

Ми комплексно підходимо до побажань наших клієнтів, реалізуючи весь спектр послуг, починаючи від проектування та закінчуючи гарантійним та сервісним обслуговуванням. У процесі роботи підбираємо нашим клієнтам найвигідніші та економічні рішення.

Довіряючи нам, ви завжди отримуєте саме той результат, на який очікуєте.